Montážní dělníci - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení, Prostějov

Stavebnictví / Montážní dělníci - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Společnost Ihor Malina

Místo pracoviště Rumunská 2663, Prostějov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení (Rumunská 2663, Prostějov)

Kontaktní osoba Malina Ihor, tel. 775 500 376, e-mail: Pracoviště: zakázky v rámci ČR, výjezdy do práce možné z Konice, z Kostelce na Hané
Náplň práce: čištění kopaných studní, vrtů, vodojemů, oprava studní, instalace čerpací techniky, filtrů pro úpravu vody
Požadujeme: ŘP sk. B výhodou není podmínkou, schopnost zvládnout lehké instalatérské práce je výhodou
Nabízíme: VŠE ZAUČÍME, přátelský kolektiv, stabilní zaměstnání, diety

Informace o společnosti Ihor Malina

Ihor Malina
Rumunská 2663
Prostějov
79601
IČO: 6870589
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Montážní dělníci - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení