Operátor/ka kvality - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Liberec

Výroba a provoz / Operátor/ka kvality - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost Galvanoplast Bohemia, s.r.o.

Místo pracoviště Kubelíkova 1006, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka kvality - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Kubelíkova 1006, Liberec)

Náplň práce: zraková kontrola pokovených dílů
Požadavky: dobrý zrak, pečlivost
Výhody: stravenky v hodnotě 100,- Kč (bez doplatku zaměstnance), týden dovolené navíc, 13. plat, flexi pasy
Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky

Informace o společnosti Galvanoplast Bohemia, s.r.o.

Galvanoplast Bohemia, s.r.o.
Kubelíkova 1006
Liberec
46006
IČO: 5469309
aktualizováno před více než 2 roky