Montážní dělnící ostatních výrobků - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, Hrejkovice

Výroba a provoz / Montážní dělnící ostatních výrobků - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Společnost Truhlářství Buzek Tomáš s.r.o.

Místo pracoviště Hrejkovice 5, Hrejkovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 440 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělnící ostatních výrobků - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (Hrejkovice 5, Hrejkovice)

CIZ
Náplň práce:
- jednoduché a rutinní montážní činnosti při kompletaci dřevěných výrobků.
Požadavky: spolehlivost a schopnost spolupráce
Pracovní doba: 6:00-15:00 hod.
Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na dopravu.
První kontakt: Buzek Tomáš, tel.: 603 206 358, e-mail: a domluvit si schůzku.

Informace o společnosti Truhlářství Buzek Tomáš s.r.o.

Truhlářství Buzek Tomáš s.r.o.
Hrejkovice 5
Hrejkovice
39859
IČO: 24165026
aktualizováno před více než 2 roky