Práce ve skladu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Úpice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Práce ve skladu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost BP Lumen s.r.o.

Místo pracoviště Puškinova 546, Úpice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Práce ve skladu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Puškinova 546, Úpice)

PRÁCE VE SKLADU
Jedná se o práci ve skladu komponent pro výrobu jízdních kol a elektrokol.
Náplň práce:
- vychystávání materiálu pro výrobu podle denního plánu výroby
- vykládka materiálu z kamionů a kontejnerů
- příjem a zaskladňování materiálu
- manipulační práce, přesun materiálu mezi skladem a výrobou
- provádění inventur
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost - manipulace s těžkými břemeny (z důvodu dodržení zákonných limitů pro manipulaci s těžkými břemeny je práce vhodná pouze pro muže)
- pečlivost, spolehlivost
- zodpovědný a pozitivní přístup
- ŘP sk. C výhodou
- zkušenost s prací ve skladu
Nabízíme:
- jednosměnný provoz se stálou pracovní dobou 6-14:30 h (ve výhledu je zavedení dvousměnného provozu)
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, následně s možností prodloužení na neurčito
- možnost růstu mzdy podle Vašich výsledků, šikovnosti a aktivity
- příjemný a podporující kolektiv
- stravenkový paušál 70 Kč/den
- dovolenou 5 týdnů po prvním roce pracovního poměru
- velkoobchodní slevy na naše (elektro)kola a další cyklistický sortiment

Nástup možný ihned.

Informace o společnosti BP Lumen s.r.o.

BP Lumen s.r.o.
Puškinova 546
Úpice
54232
IČO: 5565375
aktualizováno před více než 2 roky