Montážní dělník/ce výrobků z plastů - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů, Jevíčko

Výroba a provoz / Montážní dělník/ce výrobků z plastů - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Společnost REHAU Automotive, s.r.o.

Místo pracoviště Biskupická 781, Jevíčko
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 123 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělník/ce výrobků z plastů - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (Biskupická 781, Jevíčko)

NÁPLŇ PRÁCE: montážní práce na plastových dílech pro automobilový průmysl
POŽADAVKY: SOU/SŠ, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, svědomitost, pečlivost, řidičský průkaz skup. B výhodou, zkušenosti s montážními pracemi v automobilovém průmyslu výhodou
NABÍZÍME: 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní kantýna, příspěvek na penzijní připojištění 6 000,- Kč/rok, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900,- Kč/rok, příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte), podpora volnočasových aktivit, motivující finanční ohodnocení, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb, podpora teambuildingových aktivit
KONTAKT: telefonicky (PO - ČT 7.00 - 15.00 hodin), PÁ 7.00 - 14.00, e-mailem, osobně vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku

Informace o společnosti REHAU Automotive, s.r.o.

REHAU Automotive, s.r.o.
Biskupická 781
Jevíčko
56943
IČO: 45799261
aktualizováno před téměř 2 roky