Montážní dělník - dělnice - montážní dělníci ostatních výrobků, Vrchlabí

Výroba a provoz / Montážní dělník - dělnice - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost ARGO-HYTOS s.r.o.

Místo pracoviště Dělnická 1306, Vrchlabí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělník - dělnice - montážní dělníci ostatních výrobků (Dělnická 1306, Vrchlabí)

Požadavky:
- praxe ve strojírenské výrobě min. 1 rok
- orientace v technické dokumentaci
- manuální zručnost
- ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost.
Náplň práce:
- kompletace výrobků a jejich finální montáž
- kontrola zadaných parametrů dle výkresové dokumentace
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- odměny před dovolenou a vánoci
- věrnostní příspěvky atd

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ARGO-HYTOS s.r.o.

ARGO-HYTOS s.r.o.
Dělnická 1306
Vrchlabí
54301
IČO: 47452498
aktualizováno před 25 dny