Montážní operátor - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů, Hranice

Výroba a provoz / Montážní operátor - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Společnost DAS Czech Republic s.r.o.

Místo pracoviště Olomoucká 306, Hranice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 120 - 150 Kč / hodinu
Požadované jazyky {:cs=>"Čeština"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní operátor - montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů (Olomoucká 306, Hranice)

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Montáž autosedaček; Manipulace s výrobky; Vizuální kontrola výrobku

Požadujeme:
Praxe ve výrobní společnosti výhodou; Manuální zručnost; Fyzickou zdatnost; Pečlivost a samostatnost; Spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme:
Stravenky v hodnotě 100 Kč/pracovní den; Docházkový bonus 1000 Kč; Zázemí prosperující společnosti - profesní růst; 25 dní dovolené; Vánoční a letní bonus

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Monika Volek:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky na čísle 725 607 815;
- osobně (pondělí až pátek, 08,30 - 16,00hod.) na adrese: DAS Czech Republic s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti DAS Czech Republic s.r.o.

DAS Czech Republic s.r.o.
Olomoucká 306
Hranice
75301
IČO: 28657098
aktualizováno před více než 3 roky