Montážní technici - technici v oblasti telekomunikací a vysílání, Živanice

Informační technologie / Montážní technici - technici v oblasti telekomunikací a vysílání

Společnost FiberTech s.r.o.

Místo pracoviště Živanice 207, Živanice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní technici - technici v oblasti telekomunikací a vysílání (Živanice 207, Živanice)

Náplň práce:
- různorodá práce
- zakázky po celé republice
- pokládky optických kabelů, instalace závěsných kabelů a realizace vnitřních tras
- činnosti od přípravných prací až po pořízení dokumentace
Požadavky:
- manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
- respekt ke kolegům i nadřízenému
- dobrá fyzická kondice (práce venku, cestování)
- ochota učite se nové věci
Nabízíme:
- předpoklad dlouhodobého zaměstnání
- možnost profesního růstu (např. řidičské oprávnění sk. E, bagr a UNC nakladač vč. průkazu)
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu

Informace o společnosti FiberTech s.r.o.

FiberTech s.r.o.
Živanice 207
Živanice
53342
IČO: 28812166
aktualizováno před více než rokem