Strojní zámečník - nástrojaři a příbuzní pracovníci, Pardubice

Výroba a provoz / Strojní zámečník - nástrojaři a příbuzní pracovníci

Společnost K2 Machine s.r.o.

Místo pracoviště Semtín 105, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojní zámečník - nástrojaři a příbuzní pracovníci (Semtín 105, Pardubice)

Požadavky:
Zkušenosti s vrtáním, řezáním materiálů a obráběním, znalost čtení výkresové dokumentace, rýsování, znalost měření a používání měřících pomůcek, technické myšlení, zodpovědný přístup k práci, komunikativnost, flexibilita, dobré analytické myšlení, pracovitost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, otevřenost pro práci v týmu.
Náplň práce:
Příprava polotovarů pro obráběče, dokončovací práce.
Zaměstnanecké výhody.
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, spolupráce na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech, zajímavé finanční ohodnocení, dlouhodobá perspektiva uplatnění + další zaměstnanecké benefity.

Zasláním životopisu udělujete K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. proúčely výběorvé řízení. Životopisy prosím zasílejte na pokud Vám do 14 dní neodpovíme, byl vybrán jiný vhodnější uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti K2 Machine s.r.o.

K2 Machine s.r.o.
Semtín 105
Pardubice
53002
IČO: 28822978
aktualizováno před více než rokem