Montér elektro - mechanici a opraváři elektronických přístrojů, Mladá Boleslav

Výroba a provoz, Služby / Montér elektro - mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Společnost SICURO POWER, s. r. o.

Místo pracoviště Sirotkova 1242, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Montér elektro - mechanici a opraváři elektronických přístrojů (Sirotkova 1242, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
telefon: 777 878 767

Požadavky:
ŘP sk. B, trestní bezúhonost, základní znalost informačních technologií, znalost TCP/IP protokolu, WAN/LAN sítí, čtení dokumentace, samostatnost při plnění zadaných úkolů, analytické myšlení, schopnost organizace práce, schopnost prezentování a jednání u zákazníka, příjemné vystupování

Náplň práce:
Základní řešení problémů a odpovědnost za svěřenou práci. Konfigurace zařízení a začlenění nových prvků do stávající infrastruktury u zákazníka s předvedením a zaškolením.

Nabízíme: pravidelná specializovaná školení, příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu, zajímavou a různorodou práci, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami a možnost kariérního postupu.
-Zvláštní prémie

Informace o společnosti SICURO POWER, s. r. o.

SICURO POWER, s. r. o.
Sirotkova 1242
Mladá Boleslav
29301
IČO: 2981769
aktualizováno před 5 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Montér elektro - mechanici a opraváři elektronických přístrojů