Nábor a vedení obchodních zástupců - specialisté v oblasti personálního řízení,

Administrativa / Nábor a vedení obchodních zástupců - specialisté v oblasti personálního řízení

Společnost EDUCA KIDS s.r.o.

Místo pracoviště EDUCA KIDS s.r.o. - okres Rakovník
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 45 000 - 50 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Nábor a vedení obchodních zástupců - specialisté v oblasti personálního řízení (EDUCA KIDS s.r.o. - okres Rakovník)

Požadujeme: Vzdělání SŠ, základní znalost MS Office (Word, Excel), organizační a komunikační schopnosti, flexibilitu, příjemné vystupování, samostatnost.
Jedná se o práci z domova.
Popis práce: obchodní společnost působící ve školním sektoru přijme náboráře na nábor, přípravu a vedení obchodních zástupců s edukačními publikacemi. Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned.
Pracovní náplň: organizování činností obchodního oddělení a jeho vedení, motivace a celková podpora, zadávání volných míst na pracovní portály, výběr nových spolupracovníků telefonicky, Skypem.
Nabízíme: profesní a odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení, stabilní a zajímavé zaměstnání.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem

Informace o společnosti EDUCA KIDS s.r.o.

EDUCA KIDS s.r.o.

IČO: 4877942
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Nábor a vedení obchodních zástupců - specialisté v oblasti personálního řízení