Náborový pracovník (personalista) - ozp - odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky, Ostrava

Finance, Administrativa / Náborový pracovník (personalista) - ozp - odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Společnost ČOS - Speciální servis s.r.o.

Místo pracoviště Kolejní 1323, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 19 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Náborový pracovník (personalista) - ozp - odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky (Kolejní 1323, Ostrava)

VYHRAZENO pro OZP.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu či kolegyni.
Požadujeme: schopnost týmové práce, flexibilitu, samostatnost

Náplň práce:
- nábor nových uchazečů, vedení osobních pohovorů
- zadávání inzerce
- jednoduchá administrativní činnost - spolupráce se mzdovou účtárnou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající finanční ohodnocení + odměny
- pracovní doba denní směny, 37,5 hod týdně
- příjemné pracovní prostředí, práce v menším pracovním kolektivu

Informace o společnosti ČOS - Speciální servis s.r.o.

ČOS - Speciální servis s.r.o.
Kolejní 1323
Ostrava
70200
IČO: 27511511
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Náborový pracovník (personalista) - ozp - odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky