Nákupčí, Rumburk

Obchod a cestovní ruch / Nákupčí

Společnost OCTÉ Electric Czech s.r.o.

Místo pracoviště Komenského 965, Rumburk
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nákupčí (Komenského 965, Rumburk)

Místo výkonu práce: Komenského č.p. 965/9
RUMBURK

Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení dle praxe.

Náplň Vaší práce je zejména:
- řešení poptávek, nabídek a objednávek v oblasti elektrických kabelů a komponentů
- vypracování cenových průzkumů materiálů v rámci trhu EU
- jednání s dodavateli, řešení cen, dodacích a platebních podmínek
- řízení činností souvisejících s nákupními procesy uvnitř firmy
- administrativní zpracování příjmu zboží a faktur
- řešení reklamací v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
- plánování zajištění nakupovaného materiálu pro výrobu
- rozvoj a starostlivost o dodavatelskou síť
- rozvoj obchodních vztahů s dodavateli na bázi dlouhodobé spolupráce
- příprava rámcových smluv a objednávek
- správa databáze dodavatelů

Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání
- znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou
- praxe v oboru
- samostatnost, flexibilita

Nabízíme: služební telefon, 22 dnů dovolené, náborový roční příspěvek ve výši 10 000 Kč.

Kontakt: Ingrid Krejčová, tel. 777 479 808 (volat Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod.), e-mail: osobní jednání možné na výše uvedené adrese 8:00 - 14:00 hod.

Informace o společnosti OCTÉ Electric Czech s.r.o.

OCTÉ Electric Czech s.r.o.
Komenského 965
Rumburk
40801
IČO: 22796347
aktualizováno před 4 měsíci