Obsluha cnc frézy/kontrola komponentů/doladění programu cnc - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Polička

Výroba a provoz / Obsluha cnc frézy/kontrola komponentů/doladění programu cnc - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o.

Místo pracoviště Starohradská 569, Polička
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc frézy/kontrola komponentů/doladění programu cnc - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Starohradská 569, Polička)

NÁPLŇ: obsluha CNC stroje, kontrola vyráběných součástí na daném stroji
POŽADAVKY: zodpovědnost, cílevědomost, mít chuť pracovat, spolehlivost
NABÍZÍME: zázemí tradiční české firmy, benefity formou jednorázových odměn na dovolenou 10 000 Kč, stravenky
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o.

Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o.
Starohradská 569
Polička
57201
IČO: 25258711
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obsluha cnc frézy/kontrola komponentů/doladění programu cnc - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Starohradská 569 569
Polička