Technik / technička údržby strojů - tool maintenance - provozní zámečníci, údržbáři, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Technik / technička údržby strojů - tool maintenance - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Simoldes Plasticos Czech s.r.o.

Místo pracoviště Lipovka 162, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik / technička údržby strojů - tool maintenance - provozní zámečníci, údržbáři (Lipovka 162, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt osobně, telefonicky nebo e-mailem na adresu
Požadujeme:
- SOU
- min. 2 roky praxe v oboru nebo příbuzném oboru
- AJ - úroveň min. B1.
Náplň práce:
- preventivní údržba vybavení - analýza a sledování týdenního kontrolního listu
- koordinace oddělení výroby při zastavení strojů
- opravy vstřikovacích forem - analýza požadavků
- stanovení priorit, vedení procesní dokumentace
- podílení se na zlepšování údržby vybavení - analýza a provádění zákroků dle požadavků jiných oddělení
- analýza záznamů o vylepšování nástrojů.
Nabízíme:
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- práci v moderní, rozvíjející se mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, dotované stravování v sídle zaměstnavatele, 13. plat, bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za doporučení kolegy, odměna za zlepšení, zaměstnanec měsíce, firemní akce, zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje).

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Simoldes Plasticos Czech s.r.o.

Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Lipovka 162
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 3545695
aktualizováno před asi 2 roky