Nástrojaři - formy - nástrojaři, Jihlava

Výroba a provoz / Nástrojaři - formy - nástrojaři

Společnost Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.

Místo pracoviště Hruškové Dvory 53, Jihlava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 31 000 - 43 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Nástrojaři - formy - nástrojaři (Hruškové Dvory 53, Jihlava)

Pracovní náplň:
- zhotovování a opravování nástrojů formy, měřidel a různých přípravků
- provádění montáží a oživování složitých forem a nástrojů

Požadujeme:
- SOU nebo SŠ ve strojírenském oboru
- zkušenosti s opravou a údržbou forem
- orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:
Stabilní práci na HPP, podporu vašeho profesního a kariérního růstu potřebným vzděláváním, pozitivní firemní kulturu a velkou škálu benefitů v rámci velké nadnárodní společnosti.
Náborový příspěvek 30 000 Kč
Směny: 2 směny (Po-Pá)
Nástup: ihned/dohodou

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.

Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.
Hruškové Dvory 53
Jihlava
58601
IČO: 24140635
www.teslaji.cz
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Nástrojaři - formy - nástrojaři

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Hruškové Dvory 53 53
Jihlava