Noční recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Karlovy Vary

Obchod a cestovní ruch / Noční recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost Bohemia - lázně a. s.

Místo pracoviště Sadová 800, Karlovy Vary
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 18 500 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Noční recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (Sadová 800, Karlovy Vary)

Kontakt: Konyová Barbora, tel.: 352 511 111, e-mail: (7,00 - 15,00 hod)
Pracovní náplň:
- odpovídá zejména za řádný chod činností hotelové recepce (ubytování hostů, práce na PC), vede knihu doručené pošty, přijímá hotovostní platby od hostů a přejímá hmotnou odpovědnost za předměty svěřené k vyúčtování
Požadujeme:
- příjemný vzhled a vystupování, předpokládá se bezúhonnost
- znalost jazyka RJ a AJ, NJ výhodou
Pracovní doba: 19.00 - 7.00 hod.; uvedená mzda + prémie
dovolená 5 týdnů, podnikové stravování

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Bohemia - lázně a. s.

Bohemia - lázně a. s.
Sadová 800
Karlovy Vary
36001
IČO: 45357218
aktualizováno před více než 2 roky