Nutriční terapeut/ka - specialisté v oblasti dietetiky a výživy, České Budějovice

Zdravotnictví / Nutriční terapeut/ka - specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Společnost Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace

Místo pracoviště Větrná 731, České Budějovice
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 28 340 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nutriční terapeut/ka - specialisté v oblasti dietetiky a výživy (Větrná 731, České Budějovice)

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Požadujeme odborné vzdělání nutriční terapeut dle zákona.
Pracovní doba: pondělí až pátek (6:30 - 15:00).
- Bližší informace: 10. platová třída, stupeň dle dosažené praxe, po zapracování osobní příplatek; pracovní poměr na dobu určitou po dobu rodičovské dovolené.
Pracovní náplň: sestavování jídelních plánů a předpisů stravy vč. propočtů energetické hodnoty jídel, normování spotřeby surovin na výrobu jednotlivých jídel, zpracovávání nutriční anamnézy a nutričních postupů.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek FKSP 4 800,- ročně, 5 týdnů dovolené.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Informace o společnosti Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace

Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace
Větrná 731
České Budějovice
37005
IČO: 71173064
aktualizováno před 11 měsíci