Obalový referent/ka - úředníci ve skladech, Polička

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Obalový referent/ka - úředníci ve skladech

Společnost KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

Místo pracoviště Na Vyšehradě 1093, Polička
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 000 - 26 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Obalový referent/ka - úředníci ve skladech (Na Vyšehradě 1093, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: evidence obalů, objednávky obalů, kontrola dodávek zboží před expedicí, značení palet, tisk čárových kódů.
DALŠÍ POŽADAVKY: SŠ vzdělání
NABÍZÍME: dodatková dovolená, dotované stravování a další benefity
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
Na Vyšehradě 1093
Polička
57201
IČO: 15035964
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Svitavy v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Svitavy v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa