Obchodně technický specialista/specialistka junior - specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin, Frýdek-Místek

Obchod a cestovní ruch / Obchodně technický specialista/specialistka junior - specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin

Společnost ATEMIT, s.r.o.

Místo pracoviště Josefa Václava Sládka 2191, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodně technický specialista/specialistka junior - specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin (Josefa Václava Sládka 2191, Frýdek-Místek)

A11 z:23/11/2022 a:6/1/2023
Požadujeme:
- ideální uchazeč/uchazečka má vzdělání technického směru - stavebního směru je výhodou, ale neodmítneme ani šikovného člověka s jiným technickým vzděláním, který má zájem a snahu se vše rychle naučit
- rádi v našem týmu přivítáme jak absolventy či studenty posledního ročníku, tak i uchazeče s praxí
- řidičský průkaz skupiny B
- dobrou znalost MS Office.
Náplň práce:
- zpracovávat cenové nabídky a kalkulace, navrhovat technická řešení podlah, komunikovat se zákazníky a subdodavateli a doprovázet obchodníka na jednání u zákazníka.
Nabízíme:
- prémie, dárky k Vánocům a narozeninám, firemní akce, občerstvení na pracovišti, služební telefon a notebook, 5 týdnů dovolené, Multisport karta, kariérní růst.
Kontakt telefonicky, emailem.

Informace o společnosti ATEMIT, s.r.o.

ATEMIT, s.r.o.
Josefa Václava Sládka 2191
Frýdek-Místek
73801
IČO: 26888823
aktualizováno před více než rokem