Obchodní asistent/ka - odborní asistenti v administrativě, Bílá

Administrativa / Obchodní asistent/ka - odborní asistenti v administrativě

Společnost Ultratech s.r.o.

Místo pracoviště Vlčetín 85, Bílá
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní asistent/ka - odborní asistenti v administrativě (Vlčetín 85, Bílá)

Náplň práce:
- administrativní výpomoc se zpracováním výrobních zakázek
- asistence při vytváření cenových nabídek
- komunikace se zákazníky i dodavateli
- vystavování faktur
- práce v programu Pohoda, praxe výhodou, ne podmínkou
- nutná alespoň základní komunikace v anglickém jazyce
Nabízíme:
- nástupní plat: 28.-33.000 hrubého/měsíc
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- flexibilní pracovní doba
- po zaučení možnost částečné práce z domova
- mobilní telefon
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- řidičský průkaz sk. B
- základy anglického jazyka
- samostatnost, systematičnost a pečlivost
Kontaktní osoba: Libor Strejček, +420 608 173 427,

Informace o společnosti Ultratech s.r.o.

Ultratech s.r.o.
Vlčetín 85
Bílá
46343
IČO: 27339921
aktualizováno před 7 měsíci