Obchodní manažer/manažerka - pracovníci kalkulací, cen a nákladů, Štětí

Finance, Administrativa / Obchodní manažer/manažerka - pracovníci kalkulací, cen a nákladů

Společnost KŠ PREFA s.r.o.

Místo pracoviště Litoměřická 723, Štětí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní manažer/manažerka - pracovníci kalkulací, cen a nákladů (Litoměřická 723, Štětí)

Náplň práce
o tvorba cenových kalkulací a jejich aktualizace dle požadavků klienta
o průběžná komunikace se zákazníkem a manažerem projektu
o zpracování objednávek a kupních smluv
o udržování obchodních vztahů s klienty a dodavateli
o rozvíjení obchodních příležitostí

Požadujeme
o vzdělání technického směru
o znalost výkresové dokumentace
o znalost rozpočtových programů a MS Office
o samostatnost, důslednost, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme
o uvedená základní mzda + mimořádné a motivační ohodnocení formou prémií dle získaných zakázek
o 25 dní dovolené
o možnost vzdělávacích kurzů a profesní růst
o elektronická stravenka a systém ,,cafeteria"
o penzijní připojištění
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00 do 15.00h., domluvit osobní jednání.

Informace o společnosti KŠ PREFA s.r.o.

KŠ PREFA s.r.o.
Litoměřická 723
Štětí
41108
IČO: 29024064
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Obchodní manažer/manažerka - pracovníci kalkulací, cen a nákladů

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Litoměřická 723 723
Štětí