Obchodní referent/ka - obchodní referenti, Svitavy

Obchod a cestovní ruch / Obchodní referent/ka - obchodní referenti

Společnost BLECHA CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Edvarda Beneše 1079, Svitavy
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní referent/ka - obchodní referenti (Edvarda Beneše 1079, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, denní aktivní komunikace se zákazníky (telefonický i písemný styk), aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, zpracování poptávek, objednávek, návštěvy výstav / zákazníků, zpracování reklamací
DALŠÍ POŽADAVKY: dokončené SŠ (obchodní) vzdělání, výborné komunikační a organizační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování, schopnost práce v týmu
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity, příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu, pracovní doba v pátek do 13 hodin, stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, přátelský pracovní kolektiv, smlouva na dobu neurčitou, nástup možný ihned
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti BLECHA CZ, s.r.o.

BLECHA CZ, s.r.o.
Edvarda Beneše 1079
Svitavy
56802
IČO: 28779371
aktualizováno před asi rokem