Obchodní reprezentant - prodej elektroinstalační materiál - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Děčín

Obchod a cestovní ruch / Obchodní reprezentant - prodej elektroinstalační materiál - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Sonepar Česká republika spol. s r.o.

Místo pracoviště Dělnická 466, Děčín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní reprezentant - prodej elektroinstalační materiál - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Dělnická 466, Děčín)

[] Místo výkonu práce:
Dělnická č.p. 466/73, 405 02 Děčín 2 - Děčín VI-Letná

JAKÁ JE HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE
• Prodej elektroinstalačního materiálu
• Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových
• Obchodní činnost a podpora e-commerce
• Osobní prezentace u zákazníků i na prodejně
• Spolupráce při odbavení zákaznických potřeb na pobočce

POŽADUJEME
• Obchodního ducha - pro typ společnosti B2B naprosto klíčové
• Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru - výhodou
• Uživatelská znalost MS Office
• Flexibilitu, samostatnost, férové jednání a chuť pracovat
• Řidičský průkaz - skupina B - aktivní řidič

Nabízíme:
25 dní dovolené, stravenkový pušál, příspěvek na penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti zdarma, propracovaný systém zaškolení

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Všetečka, e-mail:

Informace o společnosti Sonepar Česká republika spol. s r.o.

Sonepar Česká republika spol. s r.o.
Dělnická 466
Děčín
40502
IČO: 47450436
aktualizováno před více než 2 roky