Obchodní zástupce/kyně pro technologie a spotřební zboží pro živočišnou výrobu - obchodní zástupci, Soběslav

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce/kyně pro technologie a spotřební zboží pro živočišnou výrobu - obchodní zástupci

Společnost MOSO s.r.o.

Místo pracoviště Wilsonova 832, Soběslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 75 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce/kyně pro technologie a spotřební zboží pro živočišnou výrobu - obchodní zástupci (Wilsonova 832, Soběslav)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, praxe se zemědělstvím výhodou
- orientace a kladný vztah k zemědělské technice a živočišné výrobě
- obchodní cit
- řidičské oprávnění sk. B, uživatelská znalost na PC.
Pracovní náplň:
- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- vedení obchodních jednání, příprava nabídek, uzavírání smluv.
- samostatné vedení obchodních případů a jejich evidence
- každodenní komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery při zastupování světové značky.
Nabízíme:
- pracovní příležitost v prosperující společnosti
- systematické vzdělávání a profesní růst
- zajímavé finanční ohodnocení podle dosažených výsledků
- výborný pracovní kolektiv, služební mobilní telefon, PC, automobil.
Nástup do zaměstnání ihned, nebo dohodou. Práce na plný úvazek.
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.

Informace o společnosti MOSO s.r.o.

MOSO s.r.o.
Wilsonova 832
Soběslav
39201
IČO: 24787477
aktualizováno před více než 2 roky