Obchodní zástupce / zástupkyně - zmrzlinová pohotovost - obchodní zástupci, Opočno

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce / zástupkyně - zmrzlinová pohotovost - obchodní zástupci

Společnost BOHEMILK, a.s.

Místo pracoviště Podzámčí 385, Opočno
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce / zástupkyně - zmrzlinová pohotovost - obchodní zástupci (Podzámčí 385, Opočno)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

Požadavky:
- VŠ/SŠ
- obchodní dovednosti
- výborná komunikativnost, kreativita a samostatnost, časová flexibilita
- znalost práce na PC (Word, Excel)
- řidičský průkaz sk. B
- praxe výhodou.
Popis pozice:
- zajišťování servisu a péče o zmrzlinové stroje
- aktivní zabezpečování prodeje výrobků a doplňkového sortimentu
- zjišťování spokojenosti zákazníků, napomáhání při vyřizování reklamací
- předkládání návrhů na zlepšení obchodně-marketingové činnosti a prodeje
- aktivní zabezpečování prodeje a servisu prostřednictvím dodávkového automobilu
- aktivní vyhledávání prodejních míst
- péče o Zmrzlinový klub včetně zajištění dodávek dárků
- vedení skladové evidence a péče o svěřené vozidlo
- zajišťování prodejních a marketingových akcí (veletrhy, výstavy).
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění a další zaměstnanecké benefity.

Informace o společnosti BOHEMILK, a.s.

BOHEMILK, a.s.
Podzámčí 385
Opočno
51773
IČO: 26470535
aktualizováno před 6 měsíci