Obchodník - finanční poradci specialisté, Česká Třebová

Finance / Obchodník - finanční poradci specialisté

Společnost PM Kubásek s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Hýblova 70, Česká Třebová
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodník - finanční poradci specialisté (Hýblova 70, Česká Třebová)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hýblova č.p. 70, 560 02 Česká Třebová 2
NÁPLŇ PRÁCE:
- každodenní kontakt s klientem osobní i telefonický
- poskytování informací o finančních produktech
- tvorba finančních plánů
- vyjednávání s finančními institucemi ve prospěch klienta
- administrativní úkony spojené s požadavky klientů
NABÍZÍME:
- dovolená navíc
- bonusy/prémie
- práce z domu
- firemní akce, vzdělávací kurzy
- pružná pracovní doba
KONTAKT: telefonicky, Kubásek Michal, tel.: 603 382 848

Informace o společnosti PM Kubásek s.r.o.

PM Kubásek s.r.o.
Hýblova 70
Česká Třebová
56002
IČO: 9843213
aktualizováno před asi 3 roky