Obchodník - obchodní referenti, Rožnov pod Radhoštěm

Obchod a cestovní ruch / Obchodník - obchodní referenti

Společnost KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Místo pracoviště 1. máje 2631, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodník - obchodní referenti (1. máje 2631, Rožnov pod Radhoštěm)

Co vás čeká?
Příjem a registrace poptávek od zákazníků, komunikace se zákazníky a přenos zákaznických požadavků do firmy, příprava cenové nabídky a následné jednání o ceně, administrace a koordinace zakázky s dalšími odděleními.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- SŠ/VŠ vzdělání (obchodní, ekonomické nebo technické zaměření)
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2 - C1)
- komunikační, argumentační a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
- přesnost, důslednost, aktivní přístup k plnění úkolů
- orientace na firemní priority a zákazníka
- řidičské oprávnění skupiny B
- výhodou je praxe na obdobné pozici, zkušenosti s projektovým řízením

Co vám můžeme nabídnout?
Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, rozvoj potřebných odborností a zkušeností pro další karierní růst v rámci obchodního úseku, práci v přátelském kolektivu, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays, benefity na volnočasové aktivity.
Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru, v souvislosti s pracovními zkušenostmi.neurčitou, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays a další benefity.
Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.

Informace o společnosti KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
1. máje 2631
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 43963633
aktualizováno před více než rokem