Inženýři kvality - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Inženýři kvality - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost CIE PLASTY CZ. s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 328, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Inženýři kvality - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech (Hranická 328, Valašské Meziříčí)

INŽENÝŘI KVALITY

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: minimálně SŠ technického směru, praxi na obdobné pozici v automatice výhodou, ochotu nést zodpovědnost za odvedenou práci, důslednost a pečlivost, přesnost
a pozornost při práci; jasnou, otevřenou a nekonfliktní komunikaci, orientaci na výsledek,
anglický jazyk na komunikativní úrovni, pokročilou práci s MS Office, znalost nástrojů kvality (problém solving, 8D, PPAP, MSA, SPC, FMEA, Ishikawa ad.) výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: komunikuje se zákazníkem, zodpovídá za vyřizování zákaznických reklamací, udržuje databázi reklamací, řídí vypořádání 8D postupů řešení reklamací, koordinuje řízení interních problémů, spolupracuje při problém solving aktivitách - analýzy kořenových příčin, stanovení a implementaci nápravných a preventivních opatření a vyhodnocení jejich účinností,
organizuje interní/externí akce třídění nebo opravy neshodných dílů, připravuje zprávy ze (pře)vzorkování výrobků (IMDS, PPAP / VDA2), připravuje hraniční vzorky výrobků/katalogy kvality ke schválení zákazníkem, jejich následné uvedení do výroby a jejich archivaci,
koordinuje MSA měřící zařízení a kontrolních přípravků, dohlíží nad SPC databází a vyhodnocuje data, organizuje a spolupracuje při provádění interních/externích auditů.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu a příspěvku na letní dovolenou, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na
ov. 11,1

Informace o společnosti CIE PLASTY CZ. s.r.o.

CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Hranická 328
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26792605
aktualizováno před více než rokem