Obchodník - obchodní referenti, Opava

Obchod a cestovní ruch / Obchodník - obchodní referenti

Společnost OSTROJ a.s.

Místo pracoviště Těšínská 1586, Opava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 52 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodník - obchodní referenti (Těšínská 1586, Opava)

KO: Zemanová Alexandra., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail:

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ strojírenského/obchodního zaměření výhodou.
- Silné komunikační dovednosti.
- Schopnost učit se a rychle se adaptovat na nové technologie.
- Samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu.
- Nadšení pro moderní technologické systémy.
- Anglický, nebo německý jazyk na komunikativní úrovni výhodou.
- Výbornou znalost práce na PC.
- Řidičský průkaz sk. B (budete cestovat po České republice).

NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené.
- Dotované závodní stravování.
- Příspěvek na dopravu.
- Náborový příspěvek (u vybraných profesí).
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Benefitní program Benefit plus.
- Motivační odměňování.
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
- Vánoční dárky.
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- Navrhování řešení na míru zákazníkovi.
- Péče o stávající firemní zákazníky, které budete mít na starost.
- Prezentace vybraného portfolia zařízení firmy a příprava cílených obchodních nabídek.
- Vedení obchodních jednání a prezentací.
- Sledování trhu.

Nástup možný ihned

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz.

Informace o společnosti OSTROJ a.s.

OSTROJ a.s.
Těšínská 1586
Opava
74601
IČO: 45193681
aktualizováno před 4 měsíci