Obráběč kovů - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), České Budějovice

Výroba a provoz / Obráběč kovů - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost JOSA s.r.o.

Místo pracoviště Karla Uhlíře 1917, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč kovů - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Karla Uhlíře 1917, České Budějovice)

JOSA s.r.o. přijme konvenční obráběče s praxí pro vlastní sériovou výrobu. Práce je vhodná i pro aktivní důchodce / studenty. Nabízíme časovou flexibilitu, případně i možnost práce v režimu zkráceného úvazku nebo pouze některé dny v týdnu. Předchozí praxe na klasickém soustruhu / frézce je nutná.
Náplň práce: soustružení na konvenčním soustruhu / frézce, základní údržba svěřených strojů / nástrojů, měřidel
Požadujeme: vyučení v oboru, praxi v obrábění, zodpovědnost
Nabízíme: stabilní práci v příjemném kolektivu, časovou flexibilitu, jednosměnný provoz, velmi dobré mzdové ohodnocení a benefity, finanční prémie, 5 týdnů dovolené, zálohy na mzdu, firemní jídelnu
Kontakt na zaměstnavatele telefonicky nebo emailem.

Informace o společnosti JOSA s.r.o.

JOSA s.r.o.
Karla Uhlíře 1917
České Budějovice
37006
IČO: 48201634
aktualizováno před 8 měsíci