Obráběč kovů - údržba - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů, Nymburk

Výroba a provoz / Obráběč kovů - údržba - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Společnost NYMWAG CS a.s.

Místo pracoviště Boleslavská třída 418, Nymburk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč kovů - údržba - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů (Boleslavská třída 418, Nymburk)

Náplň práce:
o Výroba dílů pro údržbu a nástrojárnu
o Výroba dílů dle vzoru
o Obsluha frézky a soustruhu
Požadujeme:
o Vyučen v oboru, případně příbuzný obor a praxe
o Znalost technických výkresů
o Samostatnost

Nabízíme:
o Perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
o Práce na HPP
o Stravenky v hodnotě 90,- Kč
o 25 dní dovolené
o MultiSport karta
o Zvyšování kvalifikace, profesní růst
o Vzdělávací kurzy a školení, občerstvení na pracovišti

Kontaktovat nás můžete e-mailem, telefonicky nebo osobně.

Informace o společnosti NYMWAG CS a.s.

NYMWAG CS a.s.
Boleslavská třída 418
Nymburk
28802
IČO: 8602506
aktualizováno před téměř 3 roky