Obráběč - soustružník, brusič na kulato, na plocho - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Blansko

Výroba a provoz / Obráběč - soustružník, brusič na kulato, na plocho - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost TOMÁŠEK engineering s.r.o.

Místo pracoviště Gellhornova 2239, Blansko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 150 - 190 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč - soustružník, brusič na kulato, na plocho - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Gellhornova 2239, Blansko)

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.
Vyučení v oboru, orientace v technické dokumentaci, čtení výrobních výkresů, znalost soustružnických prací (SV18, SN40), praxe podmínkou, manuální zručnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost.
Náplň práce: soustružnické práce na konvenčních strojích, nástupní plat dle kvalifikace a zkušeností.
První kontakt mailem.

Informace o společnosti TOMÁŠEK engineering s.r.o.

TOMÁŠEK engineering s.r.o.
Gellhornova 2239
Blansko
67801
IČO: 7063342
aktualizováno před více než 2 roky