Obráběči kovů / obsluha cnc vertikálního obráběcího centra - strojírenští kovodělníci, Dobrá

Výroba a provoz / Obráběči kovů / obsluha cnc vertikálního obráběcího centra - strojírenští kovodělníci

Společnost PRIAM s.r.o.

Místo pracoviště Dobrá
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběči kovů / obsluha cnc vertikálního obráběcího centra - strojírenští kovodělníci (Dobrá)

A16 z:2/11/2022 a:18/12/2023
Hledáme 2 zaměstnance. Kontakt telefonicky, emailem.
1 zaměstnanec náplň práce:
- Obsluhování CNC obráběcího frézovacího 3 osého centra Trimill VC1110
- Práce na řídícím systému Heidenhain iTNC 530.
Požadujeme:
- Praxi na CNC vertikální frézce minimálně 2 roky
- Čtení výkresové dokumentace.

- Obsluhování CNC obráběcího frézovacího 3 osého centra HARTFORD LG1000
- Práce na řídícím systému FANUC.
Požadujeme:

Nabízíme:
- 2 směnný provoz (ranní a odpolední směna)
- Plat 35.000-40.000 Kč
- 2x do roka firemní večírek
- 13. plat
- Prémie.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti PRIAM s.r.o.

PRIAM s.r.o.

Dobrá

IČO: 1676750
aktualizováno před 4 měsíci