Obsluha číslicově řízených strojů - laseru a cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Katovice

Výroba a provoz / Obsluha číslicově řízených strojů - laseru a cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost QUINT spol. s r.o.

Místo pracoviště Nádražní 124, Katovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha číslicově řízených strojů - laseru a cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Nádražní 124, Katovice)

Náplň práce: seřizování a obsluha laseru a CNC ohraňovacího listu.
Požadavky: znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou, praxe v oboru výhodou.
Zaměstnanecké výhody: věrnostní 13.plat, mimořádné prémie, příspěvek na stravné, dle km příspěvek na dopravu.
Kontakt: tel.: 603804017, e-mail:

Informace o společnosti QUINT spol. s r.o.

QUINT spol. s r.o.
Nádražní 124
Katovice
38711
IČO: 45023492
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obsluha číslicově řízených strojů - laseru a cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů