Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři, Strakonice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Společnost Teplárna Strakonice, a.s.

Místo pracoviště Komenského 59, Strakonice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři (Komenského 59, Strakonice)

Hledáme zájemce s potřebnou a platnou kvalifikací dle zákona 250/2021 Sb. a nařízení vlády čís. 194/2022, §7.
Požadavky: odborné vzdělání v elektrotechnickém oboru, věk 18 let a plná svéprávnost, osoba znalá pro samostatnou činnost a pro řízení činnosti, minimálně 3 roky praxe pro rozsah E1A
Náplň práce: práce na napěťových hladinách mn, nn a vn, obsluha a práce na vyhrazených elektrických zařízeních.
Nabízíme: stabilní zaměstnání, profesní růst
KONTAKT: telefonicky 7:00-14|:00hod.,Trojanová Věra, tel.: 383318329, e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Teplárna Strakonice, a.s.

Teplárna Strakonice, a.s.
Komenského 59
Strakonice
38601
IČO: 60826843
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři