Obsluha cnc laseru - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Lukov

Výroba a provoz / Obsluha cnc laseru - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost METAKO CZ s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 515, Lukov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc laseru - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Průmyslová 515, Lukov)

Nástup možný IHNED, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Pracovní náplň: obsluha CNC vláknového laseru (pálení plechů a trubek), příprava a manipulace s materiálem
Požadujeme: vzdělání SOU/SŠ strojírenského směru, zkušenosti ze strojírenské výroby, znalost a orientace ve výkresové dokumentaci, zručnost, spolehlivost, samostatnost

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, 13. plat.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis emailem: . Pokud preferujete emailovou komunikaci, sdělte nám v životopisu svou soukromou emailovou adresu pro zaslání podstatných dokumentů. Se svými dotazy se obraťte na naše Personální oddělení 571 895 701 v čase PO-PÁ 8-14 h nebo na mob. 775 946 244 (lze i sms a i mimo uvedený čas). Více informací o nás můžete nalézt také na našich webových stránkách: www.metako.cz . Těšíme se na budoucí spolupráci!

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti METAKO CZ s.r.o.

METAKO CZ s.r.o.
Průmyslová 515
Lukov
76317
IČO: 25560786
aktualizováno před asi 2 měsíci