Obsluha cnc obráběcích strojů - seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků, Chrudim

Výroba a provoz / Obsluha cnc obráběcích strojů - seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

Společnost Dřevocentrum CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Medlešice 109, Chrudim
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc obráběcích strojů - seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků (Medlešice 109, Chrudim)

Místo výkonu práce: Medlešice
Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici Obsluha CNC dřevoobráběcích strojů
NÁPLŇ PRÁCE: příprava podkladů pro projektové opracování dřevěných hranolů, práce na CNC obráběcím stroji nejnovější generace Hundegger K2, spolupráce s prodejními pobočkami v ČR při naceňování zakázek, přímá komunikace se zákazníky po celé ČR, vedení kolektivu 2-4 pracovníků ve výrobě v Medlešicích
POŽADUJEME: středoškolské vzdělání v oboru tesař, dřevař nebo stavební, znalost práce na PC - CAD 3, MS Office (SEMA, Dietrich výhodou), příjemné vystupování a komunikativnost, orientaci v problematice CNC, konstrukcí a dřevostaveb, zkušenosti s řízením menších pracovních kolektivů, řidičský průkaz sl. B a ochotu cestovat
NABÍZÍME: platové ohodnocení závislé na výkonu střediska a kvalitě obsluhy, zázemí silné stabilní české společnosti, zaměstnanecké výhody, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na adresu

Informace o společnosti Dřevocentrum CZ, s.r.o.

Dřevocentrum CZ, s.r.o.
Medlešice 109
Chrudim
53831
IČO: 27904610
aktualizováno před více než rokem