Obsluha dvou linek (pytlovací nebo řezací) - sdílené místo pro 2 pracovníky - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Kostelec nad Orlicí

Výroba a provoz / Obsluha dvou linek (pytlovací nebo řezací) - sdílené místo pro 2 pracovníky - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost CIVAS s.r.o.

Místo pracoviště Hálkova 262, Kostelec nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 70 000 - 80 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha dvou linek (pytlovací nebo řezací) - sdílené místo pro 2 pracovníky - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Hálkova 262, Kostelec nad Orlicí)

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 14:00 hodin nebo osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce:
- jedná se o sdílené pracovní místo pro dva pracovníky (společná práce buď na pytlovací nebo řezací lince
- uvedené mzdové rozpětí je součtové pro oba pracovníky, výkon na linkách je kolektivní, každý pracovník má polovinu z dosaženého výdělku
- rodinný vztah je výhodou.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. T nebo C a základní znalost programu Excel nutností alespoň u jednoho z pracovníků.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy, příspěvek na dopravu do zaměstnání
- jednosměnný provoz, práce PO-PÁ, volné víkendy
- nástup možný ihned, případně dle dohody.

Informace o společnosti CIVAS s.r.o.

CIVAS s.r.o.
Hálkova 262
Kostelec nad Orlicí
51741
IČO: 25281810
aktualizováno před asi měsícem