Obsluha e-shopu - všeobecní administrativní pracovníci, Frýdek-Místek

Administrativa / Obsluha e-shopu - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost VocalBoothToGo-EU s.r.o.

Místo pracoviště Na Příkopě 1221, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha e-shopu - všeobecní administrativní pracovníci (Na Příkopě 1221, Frýdek-Místek)

A11 z:2/11/2022 a:10/11/2022
Naše představa:
- Dobrá znalost toho, jak fungují internetové obchody a celkově dobrá orientace na internetu
- Dobrá znalost práce na PC i v základních programech jako je Excel, Word, PDF, znalost v dalších programech na střih videa nebo kreslících programech výhodou
- Znalost firemní e-mailové komunikace
- Dobrá znalost Anglického nebo Německého jazyka
- Ochota učit se v pracovní době základy dalšího jazyka
- Řidičský průkaz sk. B
- Spolehlivost, sebekázeň
- Otevřenost naučit se novým věcem
- Předložit výpis z RT.
Náplň práce:
- Natáčení a zpracování videi (důležité je aby vás to bavilo a snažit se být dobří, znalosti dodáme)
- Marketingová činnost (FB, IG, Google, TikTok) a zvyšování obratu firmy (důležité je aby vás to bavilo a snažili se by být dobří znalosti dodáme)
- Převádění vytvořených popisů zboží z Wordu do administrace E-shopu
- Přidávání příspěvků na sociální sítě
- Vzdělávání se v oboru akustiky, mikrofonů, nahrávání zvuku a natáčení videí
- Focení produktů v našem foto studiu
- Příprava popisů zboží na následný německý překlad u externí firmy
- Balení zboží ve vytápěném skladě a předávání dopravci
- Odbavování online objednávek
- Příjem zboží na sklad
- Kontrola zboží na skladě
- Telefonická a e-mail komunikace se zákazníky
- Vlastní návrhy řešení situace a jejich realizace.
Co nabízíme:
- Pouze ranní směny (je možné se domluvit na jednom dní odpolední)
- Volné víkendy
- Čisté a pohodové prostředí
- Rozmanitou a zajímavou práci, která Vás bude bavit
- Možnost podílet se na rozvoji firmy
- Podíl na úspěchu a zisku
- Práce na plný úvazek
- Příležitostná práce z domova
- Hrubá mzda (napište svoje požadavky).
Pracovní doba:
- Pondělí až pátek: 8:00-16:30 hod. (nebo dříve dle domluvy případně lze dát jeden den odpolední)
- V případě nemoci je možný home office.
Kontakt:
- Pokud Vás náš inzerát zaujal a myslíte si, že máte co potřebujeme, pošlete nám životopis na rádi Vás uvidíme na osobním pohovoru.
Zabýváme se prodejem a výrobou netradičních materiálů, které eliminují dozvuk (ozvěnu) a vytvářejí tak lepší akustiku prostor při nahrávání mikrofonem nebo poslechu hudby. Naše produkty využívají zejména dabingová studia, hudebníci, producenti, YouTubeři, bubeníci, produkční a post-produkční studia apod. Více se můžete dozvědět na našem webu VocalBoothToGo.EU

Informace o společnosti VocalBoothToGo-EU s.r.o.

VocalBoothToGo-EU s.r.o.
Na Příkopě 1221
Frýdek-Místek
73801
IČO: 10897976
aktualizováno před více než rokem