Obsluha lisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, Prostějov

Výroba a provoz / Obsluha lisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Společnost GM Plast, s.r.o.

Místo pracoviště Žešov 135, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha lisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže (Žešov 135, Prostějov)

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba paní Jitka Taberyová, tel.: 725 532 265. Pracovní doba: dvousměnný provoz Po-Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00 (1 týden ranní, 2 týden odpolední směna)
Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu
Náplň práce: obsluha lisu
Nabízíme: příspěvek na stravné, možnost mimořádných prémií, čtvrtletní prémie, vánoční a letní prémie

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti GM Plast, s.r.o.

GM Plast, s.r.o.
Žešov 135
Prostějov
79601
IČO: 25341111
aktualizováno před asi rokem