Referent/ka úseku majetkových vztahů oddělení majetkových řízení - zvláštní užívání - všeobecní administrativní pracovníci, Plzeň

Administrativa / Referent/ka úseku majetkových vztahů oddělení majetkových řízení - zvláštní užívání - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Správa veřejného statku města Plzně, příspěvková organizace

Místo pracoviště Klatovská třída 348, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 710 - 31 820 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka úseku majetkových vztahů oddělení majetkových řízení - zvláštní užívání - všeobecní administrativní pracovníci (Klatovská třída 348, Plzeň)

Výběrové řízení - referent/ka Úseku majetkových vztahů
oddělení majetkových řízení - zvláštní užívání
SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace vyhlašuje
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
na obsazení místa
referent/ka
Pracovní úvazek: 40 hod./týdně

Místo výkonu práce: Plzeň

Pracovní poměr: na dobu určitou na jeden rok, s možností změny na dobu neurčitou

Předpokládaný datum nástupu: po dohodě, ideálně během dubna 2023.

Platová třída: 9
v rozmezí 21 710 - 31 820 + pohyblivá složka platu (osobní příplatek, odměny). Plat se řídí dle NV č. 264/2022 Sb. a záleží na dosažené praxi a vzdělání.

Rámcová pracovní náplň:

" Zpracování žádostí zvláštního užívání komunikace a pozemku a s tím spojené komplexní vyřízení celé žádosti od přijetí, předání k užívání tak k zpětnému převzetí a vypořádání,
" práce v programu Agendio (zakládání smluv, registr smluv, elektronická pošta), eSpis,
Archivace, kontroly,
" jednání s příslušnými obvody a se žadateli,
" práce i v terénu, ale převažuje práce administrativního charakteru

Kvalifikační a odborné požadavky:

" vzdělání - SŠ,
" řidičský průkaz skupiny B,
" znalost práce na PC (word, excel),
" příjemné vystupování, pečlivost,
" ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
" zajímavá, koncepční práce a perspektivní zaměstnání,
" motivující osobní příplatek, mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, sick days (indispoziční volno), 5 týdnů dovolené).

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:
1. motivační dopis a strukturovaný životopis
2. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám souhlas k jejich zpracování (jméno, příjmení, titul, datum narození, podpis).
Stačí tuto větu připojit na konec životopisu.
Písemné přihlášky do výběrového řízení posílejte do 31.3.2023 personalistce Martině Voříškové na mail
Bližší informace na telefonu č. 378 037 028, Bc. Andrea Schneiderová, vedoucí Úseku majetkových řízeních.

Informace o společnosti Správa veřejného statku města Plzně, příspěvková organizace

Správa veřejného statku města Plzně, příspěvková organizace
Klatovská třída 348
Plzeň
30100
IČO: 40526551
aktualizováno před asi rokem