Obsluha mycího centra obalů - pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), České Budějovice

Doprava / Obsluha mycího centra obalů - pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Společnost LAŠEK spol. s r.o.

Místo pracoviště U Sirkárny 658, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 400 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha mycího centra obalů - pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) (U Sirkárny 658, České Budějovice)

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
Náplň práce: obsluha mycího centra obalů, vkládání lehkých plastových obalů do mycího centra, kompletace plastových obalů, vizuální kontrola (tato práce je vhodná i pro důchodce).
Nabízíme: zaměstnání u stabilní společnost, příspěvek na stravování, možnost karierního růstu. Nástup: ihned.
Bližší informace: lze i provoz jednosměnný a třísměnný.
Osobní schůzka možná pouze po předchozí telefonické domluvě.

Informace o společnosti LAŠEK spol. s r.o.

LAŠEK spol. s r.o.
U Sirkárny 658
České Budějovice
37004
IČO: 46678620
aktualizováno před asi 2 roky