Obsluha neutralizační stanice - obsluha zařízení na zpracování a recyklaci odpadů (kromě kovového odpadu), Kroměříž

Výroba a provoz / Obsluha neutralizační stanice - obsluha zařízení na zpracování a recyklaci odpadů (kromě kovového odpadu)

Společnost MAGNETON a.s.

Místo pracoviště Hulínská 1799, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 43 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha neutralizační stanice - obsluha zařízení na zpracování a recyklaci odpadů (kromě kovového odpadu) (Hulínská 1799, Kroměříž)

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: zabezpečení plynulého chodu technologie stanice odpadních vod, základní chemická úprava odpadních vod (dle pH), výroba demineralizované vody
- Požadavky: komunikativnost a práce v týmu, manuální zručnost, zodpovědný přístup, obsluha VZV výhodou
- Pracovní doba: třísměnný provoz, PO-PÁ: 6:00 - 14:00 / 14:00-22:00 / 22:00 - 6:00 hod.
- Nabízíme: 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, 5 týdnů dovolené, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná, příspěvek na penzijní připojištění, kompletní zaškolení zkušenými pracovníky
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Tomaštíková, tel.: 573 592 578, 773 795 443), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MAGNETON a.s.

MAGNETON a.s.
Hulínská 1799
Kroměříž
76701
IČO: 27824047
www.magneton.cz
aktualizováno před 9 měsíci