Obsluha ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Prostějov

Výroba a provoz / Obsluha ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Stanislav Chmelař

Místo pracoviště Vrahovická 4412, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 150 - 180 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Vrahovická 4412, Prostějov)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Lacková, tel.: 775 118 411, e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod.
Požadujeme: výbornou znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce na PC, praxe s ohraňovacím lisem výhodou, průkaz a praxe na VZV výhodou, manuální zručnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
Náplň práce: seřizování a obsluha ohraňovacího lisu, práce s měřidly, kontrola hotových dílců.
Nabízíme: HPP na 1 rok s možností prodloužení.

Požadavky

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - jiné

Informace o společnosti Stanislav Chmelař

Stanislav Chmelař
Vrahovická 4412
Prostějov
79601
IČO: 12754153
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obsluha ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)