Projektový plánovač/plánovačka - řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví), Olšany u Prostějova

Věda a výzkum, Management / Projektový plánovač/plánovačka - řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví)

Společnost Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.

Místo pracoviště Olšany u Prostějova 19, Olšany u Prostějova
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektový plánovač/plánovačka - řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) (Olšany u Prostějova 19, Olšany u Prostějova)

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Kubíčková, tel.: 582 402 429 (volat Po-Pá 7:00-15:00 hod.), e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: VŠ technického nebo ekonomického směru, komunikační znalost NJ nebo AJ, znalost práce na PC (MS Office).
Náplň práce: zajišťování nových zakázek u nových a stávajících zákazníků, realizace poptávko-nabídkového řízení pro nový projekt, řízení procesu plánování projektu, vedení projektového plánu, plánování a vedení projektových schůzek, kontrola dodržení termínů projektu, řádné řízení změn od požadavku až po její provedení, realizaci činností podle Checklistu řízení změn na díle, samostatné jednání se zástupci zákazníka, komunikace se zákazníkem ohledně plánování projektů, samostatné řízení nového projektu podle metodiky.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, podnikové stravování (výběr ze 7 teplých jídel).

Informace o společnosti Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.

Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.
Olšany u Prostějova 19
Olšany u Prostějova
79814
IČO: 26244802
aktualizováno před 8 měsíci