Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Moravská Třebová

Výroba a provoz / Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost KAYSER, s.r.o.

Místo pracoviště Svitavská 1607, Moravská Třebová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 680 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Svitavská 1607, Moravská Třebová)

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha jednoúčelových strojů
POŽADAVKY: manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, fyzická způsobilost
NABÍZÍME: 25 dní dovolené/rok, závodní stravování
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti KAYSER, s.r.o.

KAYSER, s.r.o.
Svitavská 1607
Moravská Třebová
57101
IČO: 27100472
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Svitavská 1607 1607