Obsluha pokladního systému - pokladníci v prodejnách, Opava

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obsluha pokladního systému - pokladníci v prodejnách

Společnost SKAROT CZ s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Těšínská 2814, Opava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha pokladního systému - pokladníci v prodejnách (Těšínská 2814, Opava)

KO: Matějková Juliana, tel.: 730 870 689 - volejte Po - Čt 8:30 - 13:00 hod., Pá 8:30 - 11:00 hod., e-mail:
Požadujeme:
- podmínka zdravotní průkaz - nutnost,
- dobrý zdravotní stav, psychická odolnost,
- praxe v práci s hotovostí a platebními kartami výhodou, komunikativnost, dochvilost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, chuť naučit se spoustu nových věcí,
2-směnný provoz: ranní 5:30 - 14:00 hod, odpolední 14:00 - 22:30 hod., (2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volna - včetně víkendů a svátků), pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: obsluha pokladního systémů.

Informace o společnosti SKAROT CZ s.r.o.

SKAROT CZ s.r.o.
Těšínská 2814
Opava
74601
IČO: 24141666
aktualizováno před 10 měsíci