Obsluha přesného cnc stroje - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Turnov

Výroba a provoz / Obsluha přesného cnc stroje - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost CRYTUR, spol. s r.o.

Místo pracoviště Na Lukách 2283, Turnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha přesného cnc stroje - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Na Lukách 2283, Turnov)

Pracovní náplň:
- Obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka)
- Malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku ne-bo optoelektroniku na špičkových CNC strojích
- Práce a optická kontrola dílů pomocí mikroskopů
- Kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly
- Trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů

Požadavky:
- SOU/SŠ vzdělání technického směru, popřípadě praxe ve strojírenském oboru
- Dobrou znalost čtení technických výkresů a geometrických tolerancí, ISO 2768,
- Znalost základních metod obrábění (soustružení, frézování, vrtání a závitování)
- Znalost práce se základními měřidly (posuvka, kalibry, mikrometr apod.)
- Aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání
- Trpělivost, zodpovědnost, pracovitost
- Dobrý zrak, jemná motorika
- Ochota práce ve dvousměnném provozu
- Znalost práce s přesnými díly v řádech tisícin milimetrů výhodou
- Znalost řídicích systémů Siemens, Smooth (Mazak) výhodou

Nabízíme:
- vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami
- práce na základě moderních standardů v optoelektronice
- nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště
- spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty
- účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
- 5 týdnů dovolené
- věrnostní program Flexi Pluxee Pass
- Pluxee Gastro Card - hodnota stravného 150,- Kč/směnu - 45% zaměstnanec 55% zaměstnavatel
- výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění
- rodinné permanentní vstupenky do ZOO + IQ Landie
- vzdělávací kurzy a školení

- kontakt:
- telef: po - pá 8:00 - 12:00 hodin
- e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CRYTUR, spol. s r.o.

CRYTUR, spol. s r.o.
Na Lukách 2283
Turnov
51101
IČO: 25296558
aktualizováno před 18 dny