Obsluha - programátor/ka cnc obráběcího frézovacího centra - seřizovači a obsluha konvenčních fréz, Polička

Výroba a provoz / Obsluha - programátor/ka cnc obráběcího frézovacího centra - seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Společnost THT Polička, s.r.o.

Místo pracoviště Starohradská 316, Polička
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 34 000 - 39 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha - programátor/ka cnc obráběcího frézovacího centra - seřizovači a obsluha konvenčních fréz (Starohradská 316, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: programování, seřizování, obsluha CNC frézovacího centra,
POŽADUJEME: zodpovědnost, samostatnost, znalost výkresové dokumentaceznalost řídícího systému Heidenhain
NABÍZÍME: závodní stravování, týden dovolené navíc, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, PP s výhledem na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky (6-14 hodin), e-mailem

Informace o společnosti THT Polička, s.r.o.

THT Polička, s.r.o.
Starohradská 316
Polička
57201
IČO: 46508147
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obsluha - programátor/ka cnc obráběcího frézovacího centra - seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Starohradská 316 316
Polička